I'm an image!

با چگونگی کار ما بیشتر آشنا شوید...

۱.

ساخت حساب کاربری و ورود به پنل: صفحه اول پروفایل مراحل و بخشای اصلی یه طرح کسب و کار رو به شما نشون میده. توضیحات اینکه توی هر بخش چه مطالبی باید مورد بررسی قرار بگیره رو هم میتونید اینجا ببینید

۲.

مقدمه و بوم کسب و کار: این که شما دلیل یا ایده مشخصی برای کسب و کارتان داشته باشید و با نگارش بوم کسب و کار به صورت خلاصه تمامی جوانب کسب و کارتان را بسنجید. این دو قسمت به صورت رایگان در اختیار همه کاربرای میدون پلن قرار دارد.

۳.

خرید بسته های ویژه میدون پلن: برای استقاده از خدمات اختصاصی سامانه برای نگارش طرح و کسب نیازمند انتخاب و خرید یکی از بسته های تعریف شده هستید.

۴.

برنامه عملیاتی، نیروی انسانی، بازاریابی و فروش: در قسمت برنامه عملیاتی، منابع مورد نیاز و زنجیره تامین کسب و کار رو بررسی می کنیم. در قسمت نیروی انسانی به مسائلی چون چارت نیروی انسانی، نفرات با توانایی مورد نیاز و همچنین شرح وظایف هر فرد می پردازیم. برنامه بازاریابی و فروش، استراژی شما را با توجه به بازار هدف و اولویت بندی مشتریان، وضعیت رقبا، 4P را تعیین خواهد کرد.

۵.

برنامه مالی: مهمترین بخش طرح کسب و کار است که به پیش بینی درآمد، هزینه و جریان نقدینگی کسب و کار شما می پرازد. در نهایت این قسمت سودآوری و مدت زمان بازگشت سرمایه شما را پیش بینی خواهد کرد.

۶.

مشاوره و دریافت خروجی: اگر در مراحل نوشتن طرح کسب و کار به مشکلی برخورد کردید، میتوانید با مشاورین خبره میدون پلن ارتباط بگیرید. در نهایت اطلاعات وارد شده را به صورت پی دی اف دریافت کنید.

I'm an image!

!به همین راحتی